o Wyzwaniu 

#królgór

Wyzwanie #KrólGór, to projekt mający na celu promowanie akcji - Korona Gór Polski w skład której wchodzi 28 najwyższych szczytów poszczególnych pasm górskich na terenie Polski. Korona Gór Polski ma na celu nie tylko odciążenie najpopularniejszych gór na czele z Tatrami i spopularyzowanie wielu innych, atrakcyjnych, lecz nieznanych pasm, ale także dogłębne poznanie tych rejonów kraju, z ich historią, przyrodą, geologiczną przeszłością i współczesną kulturą.

AE0BC455-E1BE-4C3D-AA51-711B5EAC0E1A.jpg

Cel

Wyzwanie #KrólGór ma na celu przybliżyć widzom poszczególne szczyty wchodzące w skład KGP, tworząc wideo przewodniki, jak również stronę www.niechtoszlak.info z opisami wszystkich 28 szczytów, praktycznymi informacjami oraz ciekawostkami.

Jak to działa

Na każdym szczycie został umieszczony kod Qr, po zeskanowaniu którego wyświetli się strona z filmem, który został stworzony z myślą o wszystkich, którzy chcą stać się Królami Gór i zdobywają szczyty należące do Korony Gór Polski. Dołącz do wyzwania, zdobywaj szczyty, rób zdjęcia i oznaczaj #KrólGór #NiechToSzlak #NiechToGóry

EF0934A6-C824-45E5-BA98-8BD77426E54C.jpg