top of page

o Wyzwaniu 

#królgór

Wyzwanie #KrólGór, to projekt mający na celu promowanie akcji - Korona Gór Polski w skład której wchodzi 28 najwyższych szczytów poszczególnych pasm górskich na terenie Polski. Korona Gór Polski ma na celu nie tylko odciążenie najpopularniejszych gór na czele z Tatrami i spopularyzowanie wielu innych, atrakcyjnych, lecz nieznanych pasm, ale także dogłębne poznanie tych rejonów kraju, z ich historią, przyrodą, geologiczną przeszłością i współczesną kulturą.

AE0BC455-E1BE-4C3D-AA51-711B5EAC0E1A.jpg

Cel

Wyzwanie #KrólGór ma na celu przybliżyć widzom poszczególne szczyty wchodzące w skład KGP, tworząc wideo przewodniki, jak również stronę www.niechtoszlak.info z opisami wszystkich 28 szczytów, praktycznymi informacjami oraz ciekawostkami.

Jak to działa

Na każdym szczycie został umieszczony kod Qr, po zeskanowaniu którego wyświetli się strona z filmem, który został stworzony z myślą o wszystkich, którzy chcą stać się Królami Gór i zdobywają szczyty należące do Korony Gór Polski. Dołącz do wyzwania, zdobywaj szczyty, rób zdjęcia i oznaczaj #KrólGór #NiechToSzlak #NiechToGóry

EF0934A6-C824-45E5-BA98-8BD77426E54C.jpg
znaki_strona_www.png
MSiT_kolorowe_2021_poziom.png

Projekt dofinansowany w ramach zadania publicznego ze środków budżetu państwa

w ramach programu Sport dla Wszystkich     

“Wyzwanie #NiechToGóry, aktywne i zdrowe spędzanie wolnego czasu dla wszystkich na 28 najpiękniejszych Polskich szczytach” mającego na celu propagowanie turystyki pieszej poprzez stworzenie Wideo przewodników po 28 szczytach Korony Gór Polski. 

Wartość dofinansowanie 30 000 zł, wartość całkowita projektu 38 800 zł 

bottom of page