top of page

Cała historia o

Niech To Szlak 

Niech to Szlak, to nie tylko nazwa kanału na platformie YouTube o tematyce podróżniczej, gdzie można znaleźć filmy z podróży po szlakach długo dystansowych, recenzje sprzętów, czy podcasty z pasjonatami gór, podróżnikami i wędrowcami. Niech to Szlak to również stan umysłu!

tarnica biescz

Nazywam się Marcin Połoniewicz, lecz miłośnicy gór kojarzą mnie pod pseudonimem „Niech to Szlak”. Powstał on na potrzeby kanału na platformie YouTube, na którym umieszczam filmy z moich wypraw po szlakach długodystansowych, recenzje ekwipunku turystycznego oraz podcasty z pasjonatami gór, podróżnikami i „ludźmi drogi”. 

91C8E929-39A0-4836-A3D5-8F33E4336647.jpg

Mój kanał jest nie tylko pamiętnikiem, zapisem moich zmagań, nieudanych prób zapamiętywania nazw pokonywanych szczytów, ukłonem w stronę niesamowitych postaci spotykanych na szlaku. 

 

To również okno do świata podróży, pełnego silnych i prawdziwych emocji - euforii, zmęczenia, radości, tęsknoty. Podróży często nieodległych i nieskomplikowanych. 

Mam nadzieję, że jest on również motywatorem do wyjścia z domu, zrobienia pierwszego kroku dla wszytkach tych którzy tak jak ja czują, że ich miejsce jest na szlaku. 

 

W podróży najważniejsza jest droga, a nie cel wędrówki - z całym przekonaniem podpisuje się od tym hasłem.

47F9133C-7FF6-47EC-82E9-E5F7839E2DBE.jpg
bottom of page